Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie SoomyPL
Nick: SoomyPL
Kontakt Discord (Tag - Np. Nub#3474): SoomyPL#4380
Opowiedz coś o sobie: Cześć jestem SoomyPL. Lubię grać w Minecraft z innymi osobami zwłaszcza z Notro. Gram w mc 6.5 lat. Notro pokazał mi serwer i od razu bardzo mi się spodobał, głównie survival. W prawdziwym życiu lubię grać w koszykówkę i czytać książki jeśli są fajne.
Ranga na którą chcesz aplikować: Helper
Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: Zależy od dnia tygodnia lecz głównie 2-3h
Czas spędzony na serwerze: 58h
Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: Notro mnie nauczył komend i myślę że dam sobie radę. Podstawowe komendy: /warn nick powód, /mute nick czas powód, /ban nick czas powód, /v i tak dalej ale nie wiem jakie macie pluginy na to itp.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je: Nie byłem nigdy w administracji na innych serwerach ale chciałbym pomagać na tym serwerze.
Czemu akurat my?: Podoba mi się ten serwer zwłaszcza przez tryb survival, poza tym gracze są mili a administracja pomocna.
Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: Gram dość dużo na tym serwerze, nie wpadam w kłótnie i jestem sprawiedliwy. Gdyby ktoś łamał regulamin to bym go ukarał według zasad. Jeśli bym czegoś nie wiedział to zapytałbym się o to wyższej administracji.
Na nie. Niby wszystko co potrzebne jest napisane, ale jednak czegoś mi brakuje. Niektórzy doczepiliby się do wieku, ale mi nie o to chodzi, po prostu czegoś brakuje.
Myślę, że na tak, ale Twoje podanie bardzo przypomina pi podanie kolegi verpla, gdzie niesamowicie go wychwalał (tak jak ty to robisz tutaj z Notrem Big Grin). Trochę zapominasz o przecinkach, ale ogólnie to jest git gut.
Na tak.
tak/nie
siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś

Majnkraft
Witaj!
Twoje podanie zostało Zaakceptowane.
Serdecznie gratulujemy oraz życzymy samych sukcesów!

Pozdrawiamy
Administracja EastCore.eu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości