Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie SoomyPL
#1
Wiek: 12
Nick: SoomyPL
Kontakt Discord (Tag - Np. Nub#3474): SoomyPL#4380
Opowiedz coś o sobie: Cześć jestem SoomyPL. Lubię grać w Minecraft z innymi osobami zwłaszcza z Notro. Gram w mc 6.5 lat. Notro pokazał mi serwer i od razu bardzo mi się spodobał, głównie survival. W prawdziwym życiu lubię grać w koszykówkę i czytać książki jeśli są fajne.
Ranga na którą chcesz aplikować: Helper
Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: Zależy od dnia tygodnia lecz głównie 2-3h
Czas spędzony na serwerze: 58h
Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: Notro mnie nauczył komend i myślę że dam sobie radę. Podstawowe komendy: /warn nick powód, /mute nick czas powód, /ban nick czas powód, /v i tak dalej ale nie wiem jakie macie pluginy na to itp.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je: Nie byłem nigdy w administracji na innych serwerach ale chciałbym pomagać na tym serwerze.
Czemu akurat my?: Podoba mi się ten serwer zwłaszcza przez tryb survival, poza tym gracze są mili a administracja pomocna.
Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: Gram dość dużo na tym serwerze, nie wpadam w kłótnie i jestem sprawiedliwy. Gdyby ktoś łamał regulamin to bym go ukarał według zasad. Jeśli bym czegoś nie wiedział to zapytałbym się o to wyższej administracji.
#2
Na nie. Niby wszystko co potrzebne jest napisane, ale jednak czegoś mi brakuje. Niektórzy doczepiliby się do wieku, ale mi nie o to chodzi, po prostu czegoś brakuje.
#3
Myślę, że na tak, ale Twoje podanie bardzo przypomina pi podanie kolegi verpla, gdzie niesamowicie go wychwalał (tak jak ty to robisz tutaj z Notrem Big Grin). Trochę zapominasz o przecinkach, ale ogólnie to jest git gut.
#4
Na tak.
#5
tak/nie
siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś


Majnkraft
#6
Witaj!
Twoje podanie zostało Zaakceptowane.
Serdecznie gratulujemy oraz życzymy samych sukcesów!


Pozdrawiamy
Administracja EastCore.eu


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości