Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o Administratora
Nick: Ciastkowy
Kontakt Discord (Tag - Alfabecik#5919):
Opowiedz coś o sobie: Mam na imie max interesuje sie informatyką i będę chciał iść do technikum informatycznego. Bardzo lubię grać w gry planszowe i lubie bardzo jeść Smile. Nie lubię jak gracze sie wyzywają piszą rzeczy 18+.
Ranga na którą chcesz aplikować: Administrator
Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: W tygodniu 4-5 godzin, Weekend 5-6 godzin (nawet czasami 7 godzin)
Czas spędzony na serwerze: 2,5 tyg
Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: /invsee (Gracz) /ban-ip lub /banip (Gracz), /time set Night, Day. /pr set (Gracz) (Ranga), /pex user set group (Gracz) (Ranga) ,/Tpall (Tepa wszystkich do admina), //wand, //br, /kick, /kickall, /gm 1 /gm 3.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je: tak byłem na innych serwerach w administracji mam duże doświadczenie w byciu Administratorem.
Czemu akurat my?: Wy bo usłyszałem że jest taki serwer minecraft. Jest tutaj bardzo miła administracja pomocna i sympatyczna zna zasady regulaminu. Gracze tez sa bardzo mili ale czasami beszczelni ale bardzo rzadko.
Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: Ja dlatego bo chciałbym dołączyć do waszej administracji prowadzic eventy pomagać graczą. Lubie administracje i chciałbym w niej być. (Myślę że się uda Smile)
Jestem na NIE. Niby spędziłeś na serwerze ponad 2 tygodnie, a ja cie ani razu nie widziałem. Wymieniłeś najpodstawowsze komendy, a niektóre z nich są z pluginów nie z tego serwera. Aplikacja na Administratora trochę odpada, bo w sumie troszkę ciężko się tam dostać. Nie wiem skąd wiesz, że jesteśmy mili, sympatyczni i znamy regulamin skoro tu nie grasz. Słabe orto, interpunkcja też leży.
(03-21-2020, 12:10 PM)wiru98 napisał(a): Jestem na NIE. Niby spędziłeś na serwerze ponad 2 tygodnie, a ja cie ani razu nie widziałem. Wymieniłeś najpodstawowsze komendy, a niektóre z nich są z pluginów nie z tego serwera. Aplikacja na Administratora trochę odpada, bo w sumie troszkę ciężko się tam dostać. Nie wiem skąd wiesz, że jesteśmy mili, sympatyczni i znamy regulamin skoro tu nie grasz. Słabe orto, interpunkcja też leży.

Wszystko co chciałem powiedzieć jest załączone wyżej. Oczywiście też jestem na NIE.
siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś

Majnkraft
Na nie. Żwiru wyczerpał temat.
Na Nie. Powody przedstawione wyżej.
Na nie. To samo co żwiru
Witaj!
Niestety Twoje podanie zostało Odrzucone.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją wyślij odpowiedź wiadomością zwrotną.

Pozdrawiamy
Administracja EastCore.eu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości