Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Pomocnika.
Star 
Nick: muffinskeppy / kiedyś GoldMindNugget
Kontakt Discord (Tag - Np. Nub#3474): !Infinity_nkcf#2740 Undecided
Opowiedz coś o sobie: Cześć jestem Bartek lubię psy, grać w minecraft, league of legends, overwatch, farming simulator 19. Byłem administratorem na wielu serwerach. Umiem robić serwery minecraft dobrze i profesjonalnie konfigurować je, itp. Jestem z Miechowic, bo się przeprowadziłem. 
Jako ze pewnie mi się nie uda to dostać rangi (chyba może dostane) to nic się nie stanie będę dalej grac na serwie.
Ranga na którą chcesz aplikować: Jest tylko pomocnik wiec pomocnik
Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: 5 godzin
Czas spędzony na serwerze: 16 godzin kiedyś 24 godziny razem: 40 godzin.
Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: Wystarczająco duża.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je:  Umiem robić skrypty, pluginy, boty na discord. Rozumiem dużo pluginów.
Czemu akurat my?: Dla mnie jesteście najlepszym serwerze na  świecie lepszy niż Taki inny serwer.
Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: Powinniście mnie wybrać do administracji bo jestem już bardziej ogarnięty. Jestem rok na serwerze i nie miałem żadnej rangi administracyjnej wiec próbuje jeszcze raz. Będąc Pomocnikiem na tym serwerze będę pomagał innym czym będzie dużym plusem. Cha
[Obrazek: maxresdefault.jpg]
"16 godzin kiedyś 24 razem 40". Z czego rozumiem na tej edycji masz 16 godzin a z poprzedniej 24. Minimalnie powinno być 50. Pomimo togo jestem na Tak/Nie. Decyzję pozostawiam reszcie.
Hed Helper Istkor kropka eu
Niby ogarniasz komendy, zasady itp. Na discordzie dostawałeś dużo warnów, ale jakbyś się trochę uspokoił to możesz być dobrym helperem.
Na nie. Nie masz 50 godzin przegranych na serwerze.

siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś

Majnkraft
(03-14-2020, 05:27 PM)Nub napisał(a): Na nie. Nie masz 50 godzin przegranych na serwerze.
W takim razie odrzucone.
Nkcf gdybyś miał 50h to byłbym na tak.
Minusy:
- Nie masz 50h
- Warny na dsc
Plusy:
- Brak warnów w mc

Jestem na Tak/Nie
Witaj!
Niestety Twoje podanie zostało Odrzucone.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją wyślij odpowiedź wiadomością zwrotną.

Pozdrawiamy
Administracja EastCore.eu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości