Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UHC
Hejka tu lenka super, że jesteście lol
Nie wiem jak Wy, ale ja bym chętnie zobaczyła takie nieduże spawnujące się losowo małe strukturki (najlepiej na innych biomach inne np. ruiny w lesie z ciemnym debem itp). Mogłyby być w nich jakieś itemki np. 5 żelaza, diament czy złota zbroja.

Napiszcie co o tym sądzicie oraz ewentualnie jakie strukturki sami chcielbyście aby dodać Smile
Ja tu tylko siedzę i zerkam. 
Fajny pomysł, ale raczej jeśli byłyby tam itemy to jakieś cenniejsze niż diament czy żelazo. Chociaż to zależy też od tego jak często by się takie pojawiały. Co do itemów to bardziej pasowałyby mi np. jakieś złote jabłka, miksturki, miecze/siekiery z jakimiś enchantami. Nie wiem jak inni chociaż administracja pewnie nie odpisze co sądzi
Spoko pomysł, jestem na Tak
UHC to nie survival games. Jak sama nazwa wskazuje "Ultra Hardcore", więc po co ułatwiać rozgrywkę?
siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś

Majnkraft
(02-27-2020, 04:56 PM)Nub napisał(a): UHC to nie survival games. Jak sama nazwa wskazuje "Ultra Hardcore", więc po co ułatwiać rozgrywkę?
Jeśli tak to dlaczego graliśmy na scenariusz z itemami wylatującymi z kwiatów? Równie dobrze generowanie się tych struktur może być scenariuszem. Twoja odpowiedź zaprzecza temu co jest na serwerze, bo istnieją scenariusze ułatwiające rozgrywkę.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości