Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HH oraz HA
Exclamation 
Dlaczego HeadHelper jest osobno a HeadAdmin nie? Chodzi mi o grafiki, które wyświetlają się przy profilu podczas czytania wątku czy odpowiedzi?  Huh

Pozdrawiam,
Aftellen
Hed Helper Istkor kropka eu
Nie wiem jak osoby zajmujące się forum, ale ja nie rozumiem o co chodzi.
Doprecyzuj o co dokładnie chodzi, bo również nie rozumiem
Chodzi pewnie o to, że HeadAdmin pisane jest razem (bez spacji między Head i Admin), a Head Helper już pisane jest rozłącznie (spacja między Head i Helper)

(02-25-2020, 08:41 PM)wiru98 napisał(a): Chodzi pewnie o to, że HeadAdmin pisane jest razem (bez spacji między Head i Admin), a Head Helper już pisane jest rozłącznie (spacja między Head i Helper)
W sumie u mnie tak samo
(02-25-2020, 08:41 PM)wiru98 napisał(a): Chodzi pewnie o to, że HeadAdmin pisane jest razem (bez spacji między Head i Admin), a Head Helper już pisane jest rozłącznie (spacja między Head i Helper)

W sumie u mnie tak samo

Dokładnie Wink
Trochę doprecyzuję... chodzi mi konkretnie o takie grafiki. Head Helper, jak i Head Mod na owych obrazkach są osobno, a Head Admin jest pisany razem (HeadAdmin)    
Lepiej by było [email protected]
[Obrazek: maxresdefault.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości