Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Helpera
Nick: antek20072
Kontakt Discord (Tag - Np. Nub#3474): → тнє αитєк ←#8879
Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Daniel mam 13 lat . Jestem również wiceWłaścicielem jednego z Serwerów "TTT" w grze Garry`s Mod
Ranga na którą chcesz aplikować: chciałbym pójść na rangę "Helper"
Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: Różnie czasem mam więcej czasu czasem mniej , ale mogę z 3-6 godz
Czas spędzony na serwerze: mój czas na survivalu spędzony to 60 godz
Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: Bardzo Dobra/Dobra
Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je: Miałem swój serwer w Minecraft poznałem dużo komend
Czemu akurat my?: Znam się doszyć przez czas z właścicielem serwera i to serwer na którym najwięcej gram aktualnie
Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: Myślę że mogę pomagać graczą , jeżeli będę wiedział w czym jest błąd to pomogę
Nie wiem czy jako Helper mam swoje słowo przy rekru, ale i tak napiszę. Orto leży. Z tego co widzę, to miałeś bardzo dużo banów, ostrzeżeń i wyciszeń. Nie rozpisałeś się zbytnio. 
Jestem na NIE.
Jak dla mnie- na tak. Podanie jest ładnie napisane, jednakże znajdują się tam pojedyńcze błędy ortograficzne oraz interpunkcyjne. Masz doświadczenie, znasz komendy. Wydajesz się być odpowiednią osobą na tę funkcję.

EDIT: faktycznie, masz dużo ostrzeżeń, jestem na TAK/NIE. Powinieneś popracować nad ortografią oraz interpunkcją, prowadzisz też serwer w garrys mod. Obawiam się, że możesz nie mieć czasu na ten serwer.
Ja tu tylko siedzę i zerkam. 
Ortografia czasem leży, dużo banów, warnów i innych kar.
Podsumowując, jestem na Nie
Też miałem bany warny ale tu Też orto jest potrzebne A jak obserwowałem to słabo i też nie mam co oceniać ponieważ gram też z Tobą i ktoś by napisał "To nie fair on go lubi"
tak/nie
Na nie.

Jak już koledzy i koleżanka wyżej napisali. Ortografia leży, dużo ostrzeżeń, banów i wyciszeń oraz prowadzisz serwer w Garry's Modzie. Jeśli to wszystko dodać, to wychodzi idealna mieszanka "Nie mam czasó na serfer i obrarzam sie bo dostałem degrata po iednym ostżerzeńu".
siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś

Majnkraft
Witaj!
Niestety Twoje podanie zostało Odrzucone.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją wyślij odpowiedź wiadomością zwrotną.

Pozdrawiamy
Administracja EastCore.eu
siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś

Majnkraft

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości