Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ZAUFANY]
Hej, hej, hej. 
Na serwerze aktualnie jest 1 grający Helper i dwóch Rekrutów. Jest też sporo osób, które mimo, że znają świetnie zasady serwera, komendy itp. itd. nie mają rangi, przez co nowi gracze mogą trochę nie zwracać uwagi na to, co ci gracze piszą. Moją propozycją jest wprowadzenie rangi [ZAUFANY] (albo coś w tym stylu). Nie oferowała by ona żadnych korzyści, może jak już to coś w stylu VIPA, ale nowi gracze by wiedzieli, że Administracja wie, że ten gracz jest ogarnięty, zna serwer, komendy, umie pomóc. Dawana była by graczom z mega długim stażem, być może byłym Adminom, oraz tym najbardziej oddanym. Jakby to przeszło to nawet bym z tego mojego biednego Rekruta zrezygnował, bo nie chcę, żeby wyszło, że dla permisji tylko go mam.
Narazie niestety takich graczy mało ze względu na brak reklamy (Beta Testy) lecz taka ranga mogła by być wprowadzona.
Na Tak
Bardzo dobry pomysł.
Na tak.

Chociaż sam zamieniłbym Zaufany na Pomocny, lub coś w tym stylu.

A tak mogłoby to wyglądać:
[Zaufany], [Pomocny]
siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś

Majnkraft
Nazwa dowolna jak dla mnie to jest dobra alternatywa.
Osobiście optowałbym za podziałem ról, ponieważ z pomocą taką typową zajmuje się Helper.

A według obecnej struktury helper to jest członek Administracji pomiędzy Rekrutem a Modem.

Oczywiście mogę się mylić. Jednakże uważam, że tutaj idealną nazwą byłby Helper - pomocnik, zaufany, jak kto woli. Obecny Helper mógłby zostać chociażby Test Modem, Kid Modem, lub nazwą w czymś, co ma powiązanie już z Moderatorem.

W skrócie, jestem na tak Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości