Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocnik Dexik
NickBig Grinexik
Kontakt Discord (Tag - Np. Nub#3474)Big Grinexik#7653
Opowiedz coś o sobie:Cześć jestem Antek i mam 12lat bardzo lubię grać w gry komputerowe.Bardzo lubię minecraft jest to bardzo fajna gra w którą gram od bardzo dawna.Cenie sobie Pomocnika verplo który mi bardzo pomaga i on mi ten serwer pokazał.Nie siedzę przed monitorem 24/7 ale też mam swój czas.
Jestem dopiero w tym nowy i chcę się dopiero u was uczyć bo administracje tego serwera bardzo szanuje jak innych graczy.Mam zwierzeta koty psy króliki itp.Nie płacze o gry i mogę robić daną rzecz tak długo aż mi się uda.
Ranga na którą chcesz aplikowaćTongueomocnik
Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?:No zależy ile mam czasu bo chodzę na zawody itp.
Czas spędzony na serwerze:Eastcore 1.0 licząc z tym 150-200h
Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?:Słaba bo chcę się u was uczyć ale verplo mi pomoże
Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je:No nie wiem czy jakieś znajdę jak jestem nowy Sad
Czemu akurat my?Tongueonieważ mój przyjaciel verplo też tu gra i ma rangę więc ja też chcę spróbować swoich szans.Ale też wiem że ten serwer jest najlepszy i nie gram na innych Smile
Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?:Jestem nowy i nie wiem czy mnie przyjmiecię ale będę dużo się uczył wszystkiego i nie wiem czy was przekonałem ale myślę że się uda Dexik.
Podanie bardzo fajne i długie ale zauważyłem że D i p Ci zamieniło na emotki
Cytat:Podanie bardzo fajne i długie
Jako iż Dexik wspomniał Cie w podaniu wiele razy, Twoja opinia nie będzia brana pod uwagę. No wiesz, wiadomo, że jak ktoś kogoś lubi to raczej stanie za nim, kiedy tego potrzeba. Co do P i D zamienionych na emotki, to dlatego że zrobił : D (bez spacji)

Tak Nie    Czekam na opinie reszty adm.
siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś

Majnkraft
Tak trudno mi oceniać ponieważ jestem z nim w wiosce Wink

Podanie nawet rozpisane jak patrząc na inne , wiek trochę na - (mówi to wielce młody Technik)

Moja ocena to Tak / Nie
Na tak.
Witaj!
Twoje podanie zostało Zaakceptowane.
Serdecznie gratulujemy oraz życzymy samych sukcesów!

Pozdrawiamy
Administracja EastCore.eu
siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś

Majnkraft

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości