Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja
Nick: Alesk_AS
Kontakt: Aleks_AS#7698
Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Aleks dość często gram w Minecraft'a jest on moją ulubioną grą .
Ranga na którą chcesz aplikować: Admin lub Mod.
Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: 2/3 godziny zależy od dnia i czy mam czas czy nie.
Czas spędzony na serwerze: Dokładnie nie wiem ile już gram na srverze ale gram tu od bardzo dawna nawet od 1 edycji.
Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: Średnia ale mogę się poduczyć.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je: Umiem dość dobrze sprawdzać graczy.
Czemu akurat my?: Gram na waszym serverze już dość długo i uważam że pomoc wam się przyda po za tym bardzo lubię wasz server.
Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: Bardzo lubię ten server i gram na nim od 1 edycji zawsze chciałem być adminem na tym serverze
Jeśli Twoje CV jest tak słabo napisane jak to podanie to nigdy nie znajdziesz pracy.
Ale na miejscu Administratorów dałbym Tobie szansę, abyś się wykazał, tym bardziej że grałeś na poprzednich edycjach.
Jestem na tak.
PS. Popracuj nad interpunkcją
...
Jak już RafalR wyżej napisał, podanie jest słabo napisane.
Sam jestem na nie, ale zobaczymy co reszta administracji powie.
siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś

Majnkraft
Nie jestem administratorem, ale według mnie napisałeś za mało. Nie słabo tylko mało. Na miejscu administracji wziąłbym Cie na testowy okres, długo grasz na serwerze.
Za mało rozpisane i lepiej jakbyś poczekał jeszcze kilka lat przed rekrutacją Wink
No wsm słabo napisał : Exclamation
Za mało. Podanie zostało odrzucone.

Następnym razem postaraj się więcej rozpisać.

Witaj!
Niestety Twoje podanie zostało Odrzucone.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją wyślij odpowiedź wiadomością zwrotną.

Pozdrawiamy
Administracja EastCore.eu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości