Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja 3 duzo napisane
Thumbs Up 
Nick:Bart22 moj stary nick Bartek1234
Kontakt Discord [email protected] kiedys [email protected]
Ranga na którą chcesz aplikować:Helper bo jest kox
Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: zalezy jaki dzien w niektore dni gram dluzej w niektore kr-cej wiec wiesz to zalezy od dnia
Czas spędzony na serwerze:10h chce dalej wbijac 1h wiec Probuje dalej wbijac jak wbije 50h to juz bedzie kox gram na serwie najwiecej na waszym wiec dlatego chcialbym range helper bo bedzie fajnie i sie tego spodziewam juz wiec nie mg sie doczekac jak bede mial 100h albo nawet 1000h
Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?:Duzo komend znam jestem bardzo dobry w komendy znam takie ja k /GAMEMODE 1 /OP /BAN /TEMBAN /IPBAN /INVSEE /SPRAWDZ /GM 3 /GM 2 /PL /wp /wspeed /xp /! i znam jeszcze wiecej ale nie chce mi sie pisac
Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je:Tak duzo serwerach bylem Adminem helperem Pomocnikiem Head Admin mialem swoj serwer mc teraz go juz nie posiadam obecnie bo juz go usunalem byl na server.pro i na enderchest 1 
Czemu akurat my?:Macie kox serwer bardzo duzy i administracja mila Zawasowana nie robie bledow nie wyzywam graczy umiem sie troche zajmowac pl
Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?:Chcialem miec admina na tym serwie bo jest duzy  jest administracja mila dobra spawn zabezpieczony /jest login i /register wiec duzo zabezpieczone
Nawet nie wiem co napisać...

Pozostawiam do oceny graczom i reszcie administracji.
siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś

Majnkraft
Na Nie , pisząc kolejne podanie nie ulepszysz swojej reputacji.
Podanie zostało odrzucone.

Powód: Aroganckie zachowanie gracza Bart22, podglądanie AdminChatu.
siema to ja ten od istkor czy jakoś tam, ten co ma tam range hedadmina czy coś

Majnkraft
Twoje podanie Odrzucone.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją wyślij odpowiedź wiadomością zwrotną.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości