Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

Rekomendowane odpowiedzi

wiek: ok powiem tak dokładnego wieku nie podam ale jestem ogarnięty

nick: Rokrezo

Opowiedz coś o sobie: generalnie interesuje sie astronomią ale czasami pogram w gierki  ale nom mam lagi ale i tak gram i się staram dawać z siebie 110% i pomagać! (mimo to że mam 5 letniego laptopa xd) też nagrywam na yt o czym warto wspomnieć ponieważ mogę robić odc z serwera.

Ranga na którą chcesz aplikować: mam znajomość komend z czystego mc i z pluginów ale nie jestem jakoś mega dobry myślę że taki helper ponieważ nie chce na start admina bo wiem że tak o nie dacie więc możecie zobaczyć moje skillsy i najwyżej dacie mi lepszą range jeśli będę dobry.

Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: Nie mg tego określić ponieważ posiadam swój ale myślę że około 2-3h max 4h na serw mg poświecić wiem że mało ale no może poświęce więcej.

Czas spędzony na serwerze: Myślę że jak to czytacie to może 3-4h ale serwer fajny d:

Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: Dobre na helpera takie 7/10 a na admina 9/10

Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je: Miałem 1 raz technika 1 raz opa na długi czas a teraz mam serwer także mogę powiedzieć mam całkiem spore doświadczenie.

Czemu akurat my?: Ponieważ podoba mi sie serwer i jest mega ładny spawn. naprawdę serwer mega fajny.

Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: Myślę że się sprawdzę i będę pomagać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rokrezo, aby być w Administracji Serwera potrzeba być 50 godzin na serwerze, więc jeśli to zrobisz napisz podanie jeszcze raz. Poza tym wydajesz się dosyć miły i przyjazny. Podanie mógłbyś trochę poprawić pod względem interpunkcji, ale na plus jest to, że nie robisz błędów ortograficznych. Podsumowując, pograj jeszcze na Serwerku, popracuj nad interpunkcją i będę na tak :).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie.

1. nie masz 50h co jest wymagane

2. skoro masz serwer to raczej nie ma o czym gadać, musisz wybrać co chcesz

3. "Dobre na helpera takie 7/10 a na admina 9/10" czo? znaczy admin musi znać wszystkie komendy moderatora wiec nie rozumiem co tutaj zaszło

4. na helperze duzo nie ma do roboty w tym czasie i chyba się to nie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie. Nie spędziłeś wymaganych 6h. Odpowiedź na pytanie o znajomość komend jest niezrozumiała. Liczne błędy interpunkcyjne. Skoro masz swój serwer, to raczej nie masz czasu na ten.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.02.2021 o 10:34, Rokrezo napisał:

wiek: ok powiem tak dokładnego wieku nie podam ale jestem ogarnięty

nick: Rokrezo

Opowiedz coś o sobie: generalnie interesuje sie astronomią ale czasami pogram w gierki  ale nom mam lagi ale i tak gram i się staram dawać z siebie 110% i pomagać! (mimo to że mam 5 letniego laptopa xd) też nagrywam na yt o czym warto wspomnieć ponieważ mogę robić odc z serwera.

Ranga na którą chcesz aplikować: mam znajomość komend z czystego mc i z pluginów ale nie jestem jakoś mega dobry myślę że taki helper ponieważ nie chce na start admina bo wiem że tak o nie dacie więc możecie zobaczyć moje skillsy i najwyżej dacie mi lepszą range jeśli będę dobry.

Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: Nie mg tego określić ponieważ posiadam swój ale myślę że około 2-3h max 4h na serw mg poświecić wiem że mało ale no może poświęce więcej.

Czas spędzony na serwerze: Myślę że jak to czytacie to może 3-4h ale serwer fajny d:

Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: Dobre na helpera takie 7/10 a na admina 9/10

Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je: Miałem 1 raz technika 1 raz opa na długi czas a teraz mam serwer także mogę powiedzieć mam całkiem spore doświadczenie.

Czemu akurat my?: Ponieważ podoba mi sie serwer i jest mega ładny spawn. naprawdę serwer mega fajny.

Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: Myślę że się sprawdzę i będę pomagać 🙂

To jakiś żart?

Całe te podanie to jeden żart. Zdecydowanie na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi