Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

"Grająca" Administracja Serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak już pisałam na Discordzie, dzisiaj chciałabym poruszyć temat grania na Serwerze przez Administrację.

Nie chcę nikomu nic zarzucać, a moje argumenty będą opierały się na tym, co hipotetycznie może mieć miejsce.

Uważam, że Administracja, której zadaniem jest pilnować, czy gracze nie używają niedozwolonych oprogramowań/łamią Regulaminu, nie powinni grać. Teleportując się do jakiegoś Gracza w celu skontrolowania go, mogą na przykład zapisać sobie koordynaty czyjejś bazy, czy inne przydatne przy najeździe na czyjąś bazę informacje, by potem je wykorzystać. 

Nawet jeśli tego nie zrobią (tj. nie zapiszą sobie kordów bazy), to w sytuacji, gdy znajdą bazę Gracza, którego kiedyś sprawdzali, mogą zostać oskarżeni o nadużycie swoich uprawnień. 

Moim zdaniem, należało by na przykład wydzielić konkretne osoby z Administracji, które nie będą grać - będą one zaś sprawdzały Graczy.

Nie chcę nikomu odbierać rang, na jakie długo pracowali. Nie chcę nikogo oskarżać o nic. Nie chcę nikomu nic imputować. Chcę, aby nie było żadnych nieporozumień w związku z tym, że Administracja gra na Serwerze.

Pozdrawiam,

Lenka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej strony to wygląda tak, że jestem Moderatorem i to ja głównie sprawdzam graczy. Tak jak napisałaś przydałoby się wydzielić osoby z Administracji, które nie będą grać, ale sprawdzać graczy. Granie na EC na Survivalu sprawia mi dużą przyjemność i nie chciałbym, aby mi ją "odebrano". Moim zdaniem można zrobić taki fajny skrypt, że jeśli jesteś na /mod czy /v masz zablokowane F3. Wtedy nikt nie będzie mógł sprawdzić koordynatów. Niektórzy z Administracji grają na minimapach, więc może dodać punkt w regulaminie o tym, że nie można używać minimapek. (Często pod minimapami są koordynaty.) Oto moja propozycja dotycząca grania przez Administrację na Serwerze.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, matis2341 napisał:

Z mojej strony to wygląda tak, że jestem Moderatorem i to ja głównie sprawdzam graczy. Tak jak napisałaś przydałoby się wydzielić osoby z Administracji, które nie będą grać, ale sprawdzać graczy. Granie na EC na Survivalu sprawia mi dużą przyjemność i nie chciałbym, aby mi ją "odebrano". Moim zdaniem można zrobić taki fajny skrypt, że jeśli jesteś na /mod czy /v masz zablokowane F3. Wtedy nikt nie będzie mógł sprawdzić koordynatów. Niektórzy z Administracji grają na minimapach, więc może dodać punkt w regulaminie o tym, że nie można używać minimapek. (Często pod minimapami są koordynaty.) Oto moja propozycja dotycząca grania przez Administrację na Serwerze.

Pozdrawiam.

Są tylko dwa wybory, zezwolić albo odebrać możliwość grania. Zacznijmy od tego, że nie da się w żaden sposób zabrać komukolwiek możliwości użycia jakiegokolwiek przycisku. Nawet jeśli by się dało to i tak znalazłby się ktoś, kto miałby minimapę pomimo zakazu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...