Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

[ZAAKCEPTOWANE] Rekrutacja Mr_Orafu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mr_Orafu

Opowiedz coś o sobie: Witajcie, jestem Orafu a konkretniej Olaf i mam 17 lat. Pochodzę z woj. Mazowieckiego a interesuje się terrarystyka i gastronomią, tak jak większość lubię sobie od czasu do czasu pograć po mimo słabych warunków.

Ranga na którą chcesz aplikować: Aplikuje na range budowniczy/moderator (jeśli dostanę sie na moderatora to z czasem chciałbym awansować na administratora).

Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: Trudno mi to określić ponieważ z powodu nauczania zdalnego mam nie wiele czasu na wszystko. Do tego mam sprzęt dość słaby przez co czasem zacina mi się gra a jak wiadomo nikt nie lubi grać w słabych warunkach. Myślę że jestem w stanie poświęcić 2-3 godziny dziennie temu serwerowi.

Czas spędzony na serwerze: Na poprzedniej edycji myślę że było to coś koło 120 godzin, natomiast na obecnej dopiero zaczynam z powodu mojej dość długiej przerwy spowodowanej brakiem komputera.

Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: Na stanowisko budowniczego jest to 7/10 natomiast na moderatora 8/10.

Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je: Posiadam spore doświadczenia zarówno na tym serwerze jak i innych. Na tym serwerze byłem rekrutem na stanowisko moderator oraz budowniczym przez dość długi okres czasu. Natomiast na innych serwerach byłem helperem oraz moderatorem, mogę również wspomnieć iż posiadałem niegdyś swoje 2 serwery.

Czemu akurat my?: Ponieważ jest to najlepszy serwer na jakim dotychczas grałem, oraz posiadam z nim wspaniałe wspomnienia.

Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: Wydaje mi się że pasuje do danej roli idealnie jako iż mam spore doświadczenie na tym serwerze oraz dobry czas gry na pierwszej edycji serwera.

Ps: chciałbym tylko wyjaśnić iż aktualnie nie posiadam żadnej roli z powodu mojej dość długiej nieobecności o której administracja została powiadomiona przed wyżej wspomnianą przerwą. Pozdrawiam Orafu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam, że chyba kiedyś miałeś małe problemy z ortografią (mogę się mylić), a teraz nie widzę, żebyś takie pisał. Na pewno na +. Budowniczego mamy, chyba drugiego nie potrzeba. Moderatora też mamy 1, ale chyba jeszcze jeden nie zaszkodzi. Mam z Tobą fajne wspomnienia, więc myślę, że będziemy się dogadywać. Na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Podanie się fajnie czyta, jak mówisz zaczynasz grać, lecz myślę, że to byłoby naplucie w twarz matisowi, żeby jakiś random po napisaniu podania dostał moderatora xdd Znaczy no, moooze mógłbyś, ale myślę, że trzeba zacząć od Helpera. 

A i co do admina to jak to, przecież tylko Notro może nim być. Nie no, żart, ale raczej na razie moderatorem nie zostaniesz, a co dopiero administratorem. Ale to zobaczymy :P

Edit: Ah, no ta, zapomniałem o ocenie: Tak, ale na Helpera 

Edytowane przez Notro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siema

ogólnie to trochę się musiałam zastanowić nad tą odpowiedzą ale ok.

Jak już Notro napisał, wydaje mi się, że dawanie Ci rangi Moderatora byłoby nie w porządku wobec matisa, który na swoje stanowisko bardzo długo pracował. Nie jestem trochę też przekonana czy byłbyś w stanie wykonywać swoje obowiązki, gdyż jak sam mówiłeś - masz bardzo słaby komputer.

Na przykład jak miałbyś być kierowcą tira nie mając prawa jazdy? Albo inaczej, jakbyś miał wchodzić na szczyt jakiejś góry w klapkach?

Wydajesz się być dobrym kandydatem, wyglądasz na "ogarniętego", ale przez wyżej wspomniane komplikacje nie jestem pewna czy faktycznie nadajesz się do Administracji.

Trochę też w sumie nie rozumiem pisania podania na rangę budowniczy/moderator. Moim zdaniem, jeśli pisze się podanie, to na konkretną rangę lub którąś rangę z jednej 'grupy'.

W sensie wydaje mi się, że jakby Budowniczy należy do innej grupy ról. Znaczy wygląda to trochę dla mnie jakbyś nie miał konkretnego wyboru, tylko pisał 'żeby tylko się dostać'. Może tak nie jest, nie wiem, ale piszę jak to wygląda z mojej perspektywy.
https://imgur.com/a/gupK6Pw <- tu trochę lepiej wyjaśniłam

Tak czy siak, jestem na tak/nie. Sądzę, że lepiej jest się zdecydować na jaką rangę (pytałeś się w mc czy lepiej na moda czy buda iść). Jeśli byś się decydował iść w kierunku zarządzania, moderacji, pomocy graczom itd (Admin, Mod, Helper), to bym była za Helperem. Jeśli zaś być wolał budować, to oczywiście jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak na początku jest ranga Rekrut, po tym czasie dopiero można weryfikować na jaką rangę docelowo się kandyduje. Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Twoja aplikacja została rozpatrzona pozytywnie.

W niedługim czasie zostanie nadana Tobie ranga na serwerze, Discordzie oraz forum.

Życzymy owocnej współpracy z EastCore.eu! ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...