Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

Odwołanie się od kary (wyciszenie)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jak widzicie po tytule, zostałem wyciszony. Przyczyną jest wysłanie maqqsioxowi wiadomości z linkiem do serwera discord, dokładniej jakieś free nitro czy coś. Chciałem sprawdzić czy to działa, i wiem, zachowałem się jak jakiś durny dzieciak, ale uwierzyłem że dostanę free nitro. Maqqsiox wtedy mnie zgłosił i zostałem wyciszony NA ZAWSZE. Dało mi to do zrozumienia że nie powinienem wysyłać takich rzeczy, a tym bardziej wierzyć w to, i od tego czasu nie zadaję się z takimi serwerami (free nitro). Rozumiem swój błąd, i chciałem bardzo przeprosić Was wszystkich, a tym bardziej maqqsioxa, za wysłanie tego.

Z poważnieniem
EgiozYT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema

Jak dla mnie sam wymiar kary jest absurdalny, wiec oczywiście jestem na tak. Perm mute za 'reklamę'? Kto takie coś wymyślił??? 

Jest to pkt H Regulaminu Ogólnoserwerowego. Za jego złamanie przewidziany jest mute albo perm ban.image.png.3de0878fdbee339c5fded45d6f4e2b64.png

Jak dla mnie, powinno byc doprecyzowane na ile ma byc ten mute. Perm to moim zdaniem zdecydowanie za dużo. Proponuję max. 12h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zły dział, myślę, że o wiele bardziej pasowałby "Odwołanie od bana". 

Co do samej treści odwołania, zgadzam się. Permanentne wyciszenie za wysłanie zaproszenia na serwer, który nawet nie jest powiązany z Minecraft? A gdyby maqqsiox nie chciał otrzymywać takiej treści - mógłby poprosić o to Egioza. Jak dla mnie, kary w ogóle nie powinno być. 

Jeśli popełniłem w wiadomości gdzieś błąd, prosiłbym o napisanie o tym w odpowiedzi. 

Edytowane przez Notro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odwołanie zostało przeniesione do prawidłowego działu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę, że powinien zostać już odmute'owany. Na 99% tę karę otrzymał 14.12, czyli już minął równiutki tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

egiozie, dziekuje za przeprosiny i tez uwazam, ze kara powinna byc krotsza lub inna. skrocil bym ci go na ostatnie 48 h

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest tam sprecyzowane, jaki to ma być mute, ponieważ admin powinien to dostosować do "wielkości" tej reklamy i do tego czy miała negatywny wpływ na serwer.

Według mnie powinni go od razu unmute'ować, ponieważ już swoje "odsiedział".

Nie wiem z jakiej racji za takie coś dostał perma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...