Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

[ODRZUCONE] [Podanie] Kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kacper

Kontakt Discord: MegaGamer123#1513

Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Kacper, mam 12 lat. Lubię koszykówkę, piłkę nożną i grać w Robloxa. Według moich kolegów, jak na 12 lat, to jestem dość ,,ogarnięty'" Mieszkam w Niemczech. W przyszłości chciałbym pracować w dużej firmie w dziale marketingu, jak mój tata. Umiem troszkę mówic po niemiecku oraz bardzo dobrze znam język angielski.

Ranga na którą chcesz aplikować: Helper

Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: Różnie. Od jednej godziny do dwóch/trzech dziennie

Czas spędzony na serwerze: Na serwerze nie spędziłem ani milisekundy, gdyż nie posiadam jeszcze Minecrafta, ale jak tylko będę miał to będę spędzał tu cały swój wolny czas

Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: Sąsiad mnie uczył, /warn, /mute itp. umiem. Szybko się uczę.

Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je: Jeśli chodzi o serwer Minecraft, to nie. Parę razy byłem Administratorem serwera Discord z ponad stoma osobami.

Czemu akurat my?: Serwer wydaje się być fajny. Chciałbym tu jakoś pomóc w miarę mych możliwości.

Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: Myślę, że pomimo tego, że nie byłem jeszcze na serwerze, nadaję się na to stanowisko. Chciałbym pomóc w rozwoju serwera. Nigdy nie wywołuję konfliktów, a wręcz zawsze staram się je załagodzić.
Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.
Kacper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Kacprze, minimalny czas spędzony na serwerze, aby dostać się do administracji to 50 godzin, więc na razie jestem na nie. Kiedy osiągniesz próg z wielką chęcią zmienię swój głos na tak. Mam nadzieję, że jeśli przejdziesz, nauczysz się różnych rzeczy (tak jak ja ^^).

Pozdrawiam, matis.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na nie, brak czasu na serwerze, brak doświadczenia (ale to można nadrobić), z ortografią cienko.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobnie do matisa, lecz się nie martw - po spędzeniu odpowiedniej ilości czasu na serwerze prawdopodobnie zmienię swój głos, rzecz jasna, na tak.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem o co chodzi Skladakowi z ortografią. Moim zdaniem i ortografia, i interpunkcja są na wysokim poziomie.

Jeśli spędzisz trochę czasu na serwerze i zapoznasz się z nim trochę lepiej, to będę na tak.
Nie martw się, podanie jest gites, tylko poznaj trochę serwer, po prostu na nim grając.

Powodzenia!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :heart: Dzisiaj byłem już godzinkę, a jutro postaram się być jeszcze dłużej. Serwer bardzo mi się podoba.

Jak dziennie będę spędzał jeszcze po trzy i pół godzinki, to myślę, że w ciągu dwóch tygodni uda mi się przegrać te pięćdziesiąt godzin, a co za tym idzie - napiszę drugie podanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Kacper12 napisał:

Nick: Kacper

Kontakt Discord: MegaGamer123#1513

Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Kacper, mam 12 lat. Lubię koszykówkę, piłkę nożną i grać w Robloxa. Według moich kolegów, jak na 12 lat, to jestem dość ,,ogarnięty'" Mieszkam w Niemczech. W przyszłości chciałbym pracować w dużej firmie w dziale marketingu, jak mój tata. Umiem troszkę mówic po niemiecku oraz bardzo dobrze znam język angielski.

Ranga na którą chcesz aplikować: Helper

Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: Różnie. Od jednej godziny do dwóch/trzech dziennie

Czas spędzony na serwerze: Na serwerze nie spędziłem ani milisekundy, gdyż nie posiadam jeszcze Minecrafta, ale jak tylko będę miał to będę spędzał tu cały swój wolny czas

Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: Sąsiad mnie uczył, /warn, /mute itp. umiem. Szybko się uczę.

Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je: Jeśli chodzi o serwer Minecraft, to nie. Parę razy byłem Administratorem serwera Discord z ponad stoma osobami.

Czemu akurat my?: Serwer wydaje się być fajny. Chciałbym tu jakoś pomóc w miarę mych możliwości.

Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: Myślę, że pomimo tego, że nie byłem jeszcze na serwerze, nadaję się na to stanowisko. Chciałbym pomóc w rozwoju serwera. Nigdy nie wywołuję konfliktów, a wręcz zawsze staram się je załagodzić.
Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.
Kacper

A ja w dobie obecnej powtarzalności osób na funkcjach na naszym serwerze, wbrew zasadom i wymaganiom jestem na tak ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak/nie
Moim zdaniem z ortografią nie masz problemów. Co do doświadczenia, to przecież każdy zawsze od czegoś zaczynał. Wydajesz się być dość ogarnięty

Podziwiam to, że gdy byłeś podejrzewany o bycie czyimś multikontem, ani razu nie poniosło Cię i cały czas Twoje wypowiedzi były na dość wysokim poziomie (jak na te 12 lat). Ja bym się  strasznie wkurzyła jakbym była w Twojej sytuacji ????

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.12.2020 o 14:00, Aftellen napisał:

tak/nie
Moim zdaniem z ortografią nie masz problemów. Co do doświadczenia, to przecież każdy zawsze od czegoś zaczynał. Wydajesz się być dość ogarnięty

Podziwiam to, że gdy byłeś podejrzewany o bycie czyimś multikontem, ani razu nie poniosło Cię i cały czas Twoje wypowiedzi były na dość wysokim poziomie (jak na te 12 lat). Ja bym się  strasznie wkurzyła jakbym była w Twojej sytuacji ????

sądze to samo co aftellen, tylko jeszcze te godzinki i na tak. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie.

Tym razem byliśmy zmuszeni rozpatrzyć Twoje podanie negatywnie. Jednakże zachęcamy do dalszych prób!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...