Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

[ZARCHIWIZOWANE] Moderator Skladak + propozycja reworku Administracji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
na razie bez screenshotów. Myślę, że każdy wie jak wygląda sytuacja z Moderatorem Skladak2018, więc nie ma potrzeby ich tu dodawać. Z resztą i tak jestem z drugiego laptopa i nie mam ochoty się na nim logować na Discorda). Jeśli będą potrzebne, śmiało je dodam.

Otóż wiadomym i 'na czasie' tematem jest zachowanie Moderatora Skladak2018. Zrobiłam nowe zgłoszenia, by przy okazji zaproponować mały rework Administracji (chcę jeszcze trochę opisać moją propozycję). 

Ostatnimi czasy bardzo zauważalna jest zmiana zachowania Moderatora Skladak2018. Niestety, na gorsze. Przykładem może być tutaj ustawienie awataru "anty Aftellen". Czy takie zachowanie godne jest Moderatora? Gdybym to ja była Właścicielką, natychmiast bym zawiesiła lub zdegradowała tę osobę już za sam awatar. Jeśli chodzi obrazę lub zniewagę gracza, sytuacja z awatarem nie była jedyną. Niedawno Skladak2018 obraził Gracza cebulek654 przezywając go (cyt. "cebulion"), tłumacząc się potem rzekomym "bólem głowy". Jeśli Moderatora boli głowa od sprawowania swych obowiązków, co potem jest przyczyną obrazy Gracza, to taka osoba nie powinna pełnić takiej funkcji. Moderator winien być cierpliwy i wyrozumiały, a jak widać po powyższych sytuacjach, Skladak takich cech nie przedstawia. 

Zachowanie Skladaka jest bardzo dziecinne. Widać to po wysyłaniu masy gifów, czy nieśmiesznym specjalnym pisaniu z błędami ortograficznymi na kanale #ogólny. Wydaje mi się, że na kanale #ogólny nie powinno być takich treści. Można by je wstawić na #offtopic. Owszem, nie przeczę, że na #ogolnym nie można rozmawiać na inne tematy, ale dla mnie ten kanał nie jest miejscem na specjalne pisanie z błędami ortograficznymi, tylko na faktyczne rozmowy na przeróżne tematy. Takie zachowanie można by nawet i podciągnąć pod spam (zaśmiecanie chatu).

Warto tez dodać, iż Skladak2018 nie przyznaje się sam do błędu. Niemalże wszystkie (jak nie po prostu wszystkie) jego konsekwencje zostały mu przyznane po bezpośredniej interwencji graczy.

Również interesującym fragmentem może być brak wiedzy oraz kompetencji Moderatora. W tym momencie można by przytoczyć sytuację, gdy matis2341 zapytał się na kanale do szybkich pytań, czy można przeklinać na  chacie w Minecraftcie. W odpowiedzi matis otrzymał odpowiedź od Skladaka z linkiem, pod którym widnieje informacja o wyrazach uważanych za nieodpowiednie na Serwerze. Oczywiście pytanie wzięło się od tego, że Moderator użył cenzury (cyt. "nie kur** ja"), która oczywiście nie obowiązuje na Serwerze. Po wytknięciu mu błędu oraz przesłaniu screenshota z dowodem zawierającym owy wulgaryzm, Skladak przyznał się do błędu, dopisując wiadomość niżej (cyt. "xD"), więc wygląda to, jakby nie traktował tej sytuacji poważnie.

Moderator Skladak2018 dopuścił się również nadużyć. Nadużywanie caps locka, flood, czy wulgaryzmy, to jedne z nich. Do tego można również dorzucić obrazę cebulka oraz ustawienie awataru "anty Aftellen". Całe jego zachowanie jest nieprofesjonalne, a wręcz dziecinne. Tu też można przypomnieć o tym, że wiele razy już Skladak mówił o swoim odejściu, po czym ostatecznie nie odchodził. Zamieścił również sugestię "jeśli ta sugestia przejdzie, to zastanowię się nad degradem" i pomimo przewyższającej ilości głosów na tak, Skladak nie odniósł się już do niej. Do braku profesjonalizmu można również zaliczyć Oscarowy tytuł "Notro odchodzi? | EastCore.eu", który zabija swoją załosnością. Pomimo zapewnień autora o zamyśle (dla cyt. "krindżu"), wydaje mi się, że jeśli taka osoba znajduje się na tak (stosunkowo) wysokim stanowisku, to jednak pewne rzeczy należy sobie odpuścić. I mam tu właśnie na myśli owe dzieło. 

Dostał on już wiele "ostatnich" szans i ich nie wykorzystał. Moim zdaniem owy Członek Administracji zasuguje na natychmiastowego degrada bez możliwości powrotu do Administracji przez 3 miesiące. 

Szczerze mówiąc, to mogłabym jeszcze pisać, ale bruh, wydaje mi się, że już wystarczająco się rozpisałam. Oczywiście - jak zawsze - jestem otwarta na dyskusje.

Miałam jeszcze zaproponować rework Administracji. Więc tak:
Technik NubPL - pozostaje Technkiem;
Moderator Skladak2018 - zostaje zdegradowany;
Moderator FelkowyMiecz - ostatnimi czasy wydaje mi się, że jest mniej aktywny, jednakże jego temat pozostawię sobie na inny czas. Jak dla mnie może zostać dalej na swym stanowisku, lecz winien mieć na uwadze, że brak aktywności = degrad;
Helper matis2341 - awansuje na Moderatora;
Helper owocek - zostaje na swym stanowisku, z otwartą możliwością awansu wyżej;
Reszta - bez zmian

Dziękuję za poświęcenie tyle czasu na przeczytanie mojej opinii. Wnioskuję o zastanowienie się nad wprowadzeniem w życie mojego planu reworku oraz przede wszystkim degradem dla Moderatora Skladak2018.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
Lena

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pełni się z Tobą zgadzam, i ze składakiem, i z reworkiem. 

(tak wiem, że przecinek przed "i" dziwnie wygląda, ale to co napisałem, jest poprawnym zdaniem) 

Jak zawsze, pozdrawiam cieplutko, Notro

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiście, jeśli będę na drugim komputerze, będę mogła dołączyć screenshoty jeśli zajdzie taka potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zarchiwizowany.

Jeżeli nie zgadzasz się z moją decyzją zachęcam do kontaktu ze mną na Prywatnej Wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...