Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

[ZARCHIWIZOWANE] Moderator Skladak2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Pewnie nie jest to już dla Was żadnym zaskoczeniem. Jak już wiadomo, nasz drogi Moderator, Skladak2018, od pewnego czasu zachowuje się nieprofesjonalnie i wręcz dziecinnie. W tym momencie kompletnie bawi mnie to, że Skladak ma totalnie wywalone na to czy dostanie degrada czy nie i woli sobie pisać wiadomości typu "bendzie wojna". Często również nachodzi go chęć na wysyłanie a wręcz spamowanie gifami ze Star Warsów na różnych kanałach.

Dodam jeszcze, że Skladakowi kilkakrotnie były zwracane swego typu uwagi co do jego zachowania.

Zapomina o tickecie który rozpatrywał godzinę temu

image.png.c5e6d9549a7ae2662f5b49c0be41590a.png

haha beka wojna moduf xd

image.png.6c379b1dea4411fbe9d061e95193a446.png

Jakiś obrazek mówiący "zamknij się", oczywiście wysłany w losowym momencie podczas dyskusji o czyimś banie na tickecie
image.thumb.png.da58d2af428770fc5ca8eb926035226a.png

Edytowane przez Nub

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od siebie tylko dodam, że to była już kolejna jego szansa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do 1 nie wiem co to ma związanego ze sprawą.
2. Załącznik.
3. Missclick.
4. Zaczęła mnie boleć głowa przez cebulka ponieważ tłumaczyłem mu, że jak wbija na serwer na cheatach powinien dostać bana, ciągle mówił swoje że ban jest niezasłużony.
5. Zwykłe przepisanie tekstu piosenki.
6. Przed napisaniem tego przeprosiłem za capsa, ponieważ myślałem że cebulek się ogarnie. Nie podziałało.
7. Zwykłe linie, co w tym za dowód?
8. Zwarnowałem się, poniosłem zasłużoną karę.
9. Przepisałem tekst kolędy, notro kazał mi chociaż zrobić to w cudzysłowie, zrobiłem tak.
10. Nie wiem skąd masz tego screena, ale przepraszam.

obraz_2020-12-12_211257.png

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,  przedstawię moje stanowisko w tej sprawie. (ale chyba i tak każdy wie, jakie jest)

Sam wielokrotnie mówiłeś o odejściu z Administracji (nawet dawałeś sugestie w stylu 'jak ta sugestia przejdzie, to zastanowię się nad degradem' i pomimo przewyższającej ilości głosów na tak, Twojego odzewu zero) po czym ostatecznie nie odchodziłeś. Było tego z kilka jak nie kilkanaście takich sytuacji.

Wiele razy już pisałam, że Twoje zachowanie jest nieprofesjonalne. Do wyliczenia Twoich złamań regulaminu palce od rąk nie wystarczą, a o Twoje konsekwencje to my - gracze musieliśmy się dopominać. Widocznie nie widzisz/widziałeś problemu nadużywając caps locka, czy obrażając gracza.  

Co do tego super filmiku pt. ,,Notro odchodzi? | EastCore.eu" (czy jakoś tak), to rozumiem, że mógł być dla jak Ty to nazywasz "krindżu", ale czy serio takie zachowanie przystoi Moderatorowi? 

A i jeszcze w kwestii obrazy. Czy sądzisz, że rzekomy "ból głowy" jest powodem do obrazy gracza? Soz, ale myśl o tym, że przez próbę odwołania się od bana zaczyna Cię boleć głowa brzmi po prostu absurdalnie.  Nawet jeśli tak było, to i tak ani trochę nie tłumaczy to Twojego zachowania. Z resztą jak i każdego złamania regulaminu.

Na Moderatora po prostu się nie nadajesz. Łamiesz regulamin, przy czym nie potrafisz sam wyciągnąć konsekwencji z Twoich czynów, bo to gracze się domagali kary dla Ciebie. Brak Ci profesjonalizmu, co powinno być podstawą, zwłaszcza na (stosunkowo) wysokim stanowisku na jakim byłeś/jesteś (cholera wie czy nagle nie uznasz, że zostajesz).
Mogłabym dorzucać screeny i jeszcze pisać, ale coś mnie zaczyna boleć głowa (chyba właśnie od pisania tej wiadomości). i nie wiem, czy nie zacznę kogoś zaraz obrażać.

Miłego wieczoru,
Lena

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, dosyłam ss'y

https://imgur.com/a/4EPqwXj

A w sumie zapomniałem o tym filmie "Notro odchodzi" , więc napiszę tutaj:

Jak niektórzy już to pisali, żałosne. 

Gdybym był zwykłym graczem i zauważył ten film, stworzony przez Moderatora, który wyśmiewa, obraża czy co chcieliscie w nim przekazać, prawdopodobnie załamałbym się, wyszedł i nigdy nie wracał. Nawet jak jest dla cyt. "krindżu", to niestery slaba wymówka, wkopales się w dołek i już z niego nie wyjdziesz, bo to pokazuje, jak dziecinnie się zachowujesz. 

Pozdrawiam, Notro.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie.

Chciałbym jeszcze dodać, lub przypomnieć, iż Skladak prawie dostał permanentnego bana lub permanentne wyciszenie. Nie pamiętam tego za dobrze, ale chyba magicznym cudem nie otrzymał kary, ba, została mu ranga!

Dziękuje za przeczytanie, miłego dnia,

Pozdrawia, Notro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Notro napisał:

Witam ponownie.

Chciałbym jeszcze dodać, lub przypomnieć, iż Skladak prawie dostał permanentnego bana lub permanentne wyciszenie. Nie pamiętam tego za dobrze, ale chyba magicznym cudem nie otrzymał kary, ba, została mu ranga!

Dziękuje za przeczytanie, miłego dnia,

Pozdrawia, Notro

Przy tej sytuacji dostał ostatnią szansę, nie wykorzystał jej.

Pozdrawiam, Matis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.12.2020 o 21:30, Skladak napisał:

Przed napisaniem tego przeprosiłem za capsa, ponieważ myślałem że cebulek się ogarnie. Nie podziałało.

Fakt, faktem. Przeprosiłeś. Ale to nie daje Ci jakiegoś immunitetu. To nie działa tak, że jak przeprosisz przed złamaniem Regulaminu i złamiesz ten Regulamin to już tak o no nie złamałeś Regulaminu, bo przecież przeprosiłeś. Za caps się przeprasza, jak się przypadkiem nadużyje, albo po wiadomości, a nie, że sobie przeprosisz, złamiesz Regulamin, a potem za to konsekwencji nie poniesiesz. To tak nie działa. Idąc tym tokiem myślenia można by dojść do sytuacji, w której gracze będą przepraszać, a potem łamać Regulamin. Przecież to jest po prostu absurd ????

absurd.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnosić się do każdego punktu tych "wyjaśnień" Skladaka? Nie za bardzo mi się chce, ale jak by się to mogło przydać to ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!
Postanowiłem zająć stanowisko w tej sprawie i dorzucić swoje 3 grosze.

Moim zdaniem nie ma sensu wysyłać dziesiątek screenshotów potwierdzających to, że Skladak2018 łamał regulamin i zachowywał się nieprofesjonalnie, wystarczy spojrzeć na całokształt tej sprawy.
Myślę, że Skladak nie "ogarnia" na tyle, żeby posiadać tak wysoką rangę. Nie potrafi za wiele, nie jest jakiś wybitny, nie wyróżnia się, a w dodatku zachowuje się niefachowo i łamie zasady.
Osoba, która nie zrobiła za wiele, powinna chociaż dbać o przestrzeganie zasad, a Skladak tego nie robi.

Sądzę, że Matis2341 jest znacznie lepszym kandydatem.

Tak jak już napisaliście, miał już ostatnią szansę. Uważam, że Skladak powinien dostać degrada z możliwością powrotu, kiedy zrozumie swoje błędy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Składak pożegnał już Administrację. Temat uznaję za zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zarchiwizowany.

Jeżeli nie zgadzasz się z moją decyzją zachęcam do kontaktu ze mną na Prywatnej Wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...