Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

[ZAAKCEPTOWANE] Awans na Moderatora : O

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jak pewnie widzieliście, ostatnio powstała sugestia o awansie dla mnie. Widziałem, że było pod nią dużo głosów na tak i po przemyśleniu wszystkiego postanowiłem napisać właśnie to. Bardzo chcę rozwijać siebie, jak i EastCore'a, a pomoże mi w tym więcej możliwości jako Moderator. Sprawdzać niestety tak średnio umiem, ale cheaterów na serwerze tak w sumie nie ma. Pomimo tego postaram się załatać tą dziurę :D. Widziałem wiadomości też, że mało wchodzę na vc. Racja, mało na nie wchodzę, ale jest to spowodowane tym, nie mam co ukrywać, trochę się wstydzę :/. Trochę krótko, ale nie mam chyba nic już do opisania. Mam nadzieję, że przyjmiecie na Moderatora i mnie.

Pozdrawiam i całuję, Matisiaczek ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zacząłem sugestię, bo moim zdaniem się na to stanowisko nadajesz. Często widać jak zwracasz komuś uwagę, rozwiązujesz problemy, zamykasz tickety. Najlepszy kandydat na moda w tym momencie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba w podaniu powinien być użyty wzór, ale to już "walić", ponieważ wszystko co tam mogłeś napisać napisałeś tutaj, w kilku zdaniach :) Oczywiście na tak, widać jak bardzo Ci na tym zależy i się starasz. Jestem teraz zajęty serwerem, dlatego nie mogę raczej pisać odpowiedzi-wypracowania, dlatego po prostu - na Tak

PS. Odpowiedź Mr. Meeekosa prawie wyczerpuje temat ;D 

Edytowane przez Notro
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie na tak.

Całkowicie zgadzam się z wirkiem. Nigdy nie obrażasz graczy, nie angażujesz się w jakieś gównoburze, zachowujesz się tak, jak na członka Administracji przystało. Póki co, wydaje mi się, że jako jedyny powinieneś być na tym stanowisku, bo jako jedyny na tę rangę zasługujesz.

elo

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja również uważam, że szansę wykazania się na wyższej funkcji powinieneś dostać. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lekko na tak, ze względu na to, że w ogóle nie widziałem Ciebie na vc, i nie wiem jak u Ciebie ze sprawdzaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Skladak napisał:

Lekko na tak, ze względu na to, że w ogóle nie widziałem Ciebie na vc, i nie wiem jak u Ciebie ze sprawdzaniem.

Dziś byłem z wirem, khartoonem i z k00pczykiem. Graliśmy w Robloxa xD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, matis2341 napisał:

Dziś byłem z wirem, khartoonem i z k00pczykiem. Graliśmy w Robloxa xD.

Widocznie musiało mnie wtedy nie być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Twoja aplikacja została rozpatrzona pozytywnie.

W niedługim czasie zostanie nadana Tobie ranga na serwerze, Discordzie oraz forum.

Życzymy owocnej dalszej współpracy z EastCore.eu! ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...