Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

[ODRZUCONE] rater10030

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: rater10030

Kontakt Discord: rater10030#9207

Opowiedz coś o sobie: Nazywam sie Rafał mam 13 lat, chodze do 7 klasy mam psa oraz zajmuje się akwarystyką

Ranga na którą chcesz aplikować: rekrut

Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: 2-3h

Czas spędzony na serwerze: 67h

Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: Byłem już w adm na tym serwerze wieć pamiętam

Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je: Tak, umiem komendy jestem w administracjach na serwerach od 2 lat miałem swoj serwer ktory prowadzilem rok 

Czemu akurat my?: fajnie tu sie gra z ekipą [znajomymi] mnie juz znacie wiec moze sie przydam).

Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: umiem podstawowe komendy duzo gram na serwerze 

Edytowane przez RafalR
Poprawa nazwy tematu w związku z aktualizacją zasad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie.

Może i masz te 13 lat, ale na tyle się raczej nie zachowujesz np. wparowujesz z 'XDDDD' pośrodku konfliktu. Podanie mało rozpisane.

Pozdrawiam, 

Lenka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1861874975_17sierpnia.thumb.png.1cc9d4e2fe0312565af836c48fb2f05f.png

Zostałeś zdegradowany z powodu braku aktywności. To coś oznacza. Na początku wyjaśnij tą sytuację pod tym postem. Do czasu wyjaśnienia nie popieram Twojej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrut jest i tak weryfikatorem umiejętności, dlatego cieszę się z jej istnienia. 

Niech stracę, na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • RafalR zmienił tytuł na rater10030

wiesz ,że to bylo jako w grze i pod presia i sie na cb wkurzyłem.
akt VI ACa 1875/15): „Zarówno nadawca, jak i adresat korespondencji mogą nie wyrazić zgody na jej rozpowszechnianie, powołując się na ochronę swoich dóbr osobistych, a zwłaszcza tajemnicę korespondencji, ochronę prywatności, ochronę czci”

pozdrawiam rater10030

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.12.2020 o 08:46, rater10030 napisał:

wiesz ,że to bylo jako w grze i pod presia i sie na cb wkurzyłem.
akt VI ACa 1875/15): „Zarówno nadawca, jak i adresat korespondencji mogą nie wyrazić zgody na jej rozpowszechnianie, powołując się na ochronę swoich dóbr osobistych, a zwłaszcza tajemnicę korespondencji, ochronę prywatności, ochronę czci”

pozdrawiam rater10030

W Twoim przypadku to tylko "presia" i "wkurzenie", ale gdy matis był na Twoim miejscu a Ty na miejscu matisa to już byłoby źle i najlepiej, żeby dostał 5 degradów i perm bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie.

Tym razem byliśmy zmuszeni rozpatrzyć Twoje podanie negatywnie. Jednakże zachęcamy do dalszych prób!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...