Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: matis2341

Kontakt Discord (Tag - Np. Nub#3474):

Opowiedz coś o sobie: Siema, jestem matis a dokładniej Mateusz. Mam 12 lat i pochodzę z Mazowsza. Moimi hobby są gry komputerowe oraz gra w piłkę nożną. Mieszkam w wielodzietnej rodzinie. Od nie całego roku mam pieska, który jest śliczny. W dodatku w marcu minie rok od zaczęcia grania na EC i chce ciągle te lata pomnażać. Chciałbym kiedyś zostać piłkarzem i zagrać w Lidze Mistrzów.

Ranga na którą chcesz aplikować: Tu mam trochę problem, bo nie wiem na co aplikować. Chyba postawię na ChatModa/Helpera.

Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: Trudno powiedzieć. Mam surową mamę troszkę, więc czasami mi zabierze kompa :@ . A jeśli nie to 2/3 godzinki. W weekendy o wiele, wiele więcej.

Czas spędzony na serwerze: na 1 edzie to chyba 112h, na cv tak z 10h, a ta edycja co będzie mam plan około 200h  :cool:

Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: Taka chyba idealna, aby dołączyć do administracji.

Czy posiadasz jakieś doświadczenie? Jeśli tak, opisz je: Byłem Helperkiem wcześniej i Budem.

Czemu akurat my?: Najlepszy serwer na jakim grałem. Bardzo się do niego przywiązałem i nie mam zamiaru się od niego oddalać  :P .

Czemu to Ciebie mamy wybrać do naszej administracji?: Myślę, że jestem przyjazny i spoczko ze mną się pracowało, szczególnie chyba Hubertoosowi, kiedy budowaliśmy razem spawna i powiedział, że świetnie mu się ze mną budowało. Mega miło mi się zrobiło!  :heart:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Helperem byłeś więc wiesz jak to wygląda.

Oczywiście na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie matisiarzu, oczywiście jestem na tak. Nie chce się rozpisywać - po prostu nadajesz się.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...