Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

[ZAAKCEPTOWANE] Podanie na wyższą rangę v2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Skladak2018

Czas spędzony na serwerze: grubo ponad 240/250 godzin

Na jakie stanowisko składasz aplikację?: Mod

Jak długie posiadasz doświadczenie na obecnym stanowisku?: Nie liczę, ale wydaje mi się, że może 3/4 tygodnie.

Jaką posiadasz doświadczenie na aplikowane stanowisko?: Byłem modem na 1.0 i 2.0, ale odszedłem.

Więc no.

Po kilku aferach chciałbym wrócić na to stanowisko.

Miałem dzisiaj test ze sprawdzania,nie wiem jak wyszedł (btw Hubertoos powrzucał pliki z wersjami do innych plików z wersjami, i z ok. 8 plików wpadło do wersji optifine i 1.8).

Na ec jestem od 1.0 jak pewnie wiecie, posiadam duże doświadczenie na EC, ponieważ jestem tutaj od dawna.

Pomagam graczom, moje orto jest dobre/wystarczające, komendy znam.

To moje 2 podanie na wyższą rangę, wiele osób może być na nie, ze względu na aferę z floodem i capsem, poprawiłem się.

A i jeszcze jak chodzi o moje odejścia, na razie nigdzie się nie wybieram  ;)

Bez względu na wynik podania i tak będę tu grać, bo to jedyny server na którym gram.

Pozdrawiam :)

EDIT: Test ze sprawdzania wyszedł mi "W 70% sobie poradzisz".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początku tylko zaznaczę, że ostatnio prawie mnie nie ma na istkorze, więc oczywiście mogę się mylić w jakiejś podjętej tutaj przeze mnie kwestii.

Z czego widziałam, po ostatnich wydarzeniach znacznie się poprawiłeś, raczej nie spamujesz ani floodujesz i zachowujesz się jak na Helpera przystało. Do miłych rzeczy mogę jeszcze dodać plusa za mega szybką odpowiedź na tickecie. 

W podaniu napisałeś, że nie wiesz jaki jest wynik testu, więc dlaczego nie zaczekasz na odpowiedź od Hubertoosa, tylko piszesz podanie? Wydaje mi się, że umiejętność sprawdzania jest jedną z kluczowych jeśli chodzi o stanowisko Moderatora. Mogłeś nawet po prostu napisać, czy wykryłeś cheaty, czy nie. 

Chciałam jeszcze napisać o Twoich 'odejściach', ale Discorda również zbytnio nie śledzę, więc nie wiem co ostatnio się działo i czy w ogóle jakaś drama z Twoim udziałem była.

Tak więc wypowiedzieć się, wypowiedziałam. Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza, naturalnie jestem otwarta na dyskusje  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początku tylko zaznaczę, że ostatnio prawie mnie nie ma na istkorze, więc oczywiście mogę się mylić w jakiejś podjętej tutaj przeze mnie kwestii.

Z czego widziałam, po ostatnich wydarzeniach znacznie się poprawiłeś, raczej nie spamujesz ani floodujesz i zachowujesz się jak na Helpera przystało. Do miłych rzeczy mogę jeszcze dodać plusa za mega szybką odpowiedź na tickecie. 

W podaniu napisałeś, że nie wiesz jaki jest wynik testu, więc dlaczego nie zaczekasz na odpowiedź od Hubertoosa, tylko piszesz podanie? Wydaje mi się, że umiejętność sprawdzania jest jedną z kluczowych jeśli chodzi o stanowisko Moderatora. Mogłeś nawet po prostu napisać, czy wykryłeś cheaty, czy nie. 

Chciałam jeszcze napisać o Twoich 'odejściach', ale Discorda również zbytnio nie śledzę, więc nie wiem co ostatnio się działo i czy w ogóle jakaś drama z Twoim udziałem była.

Tak więc wypowiedzieć się, wypowiedziałam. Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza, naturalnie jestem otwarta na dyskusje  :)

Spytałem się hubertoosa, powiedział że w 70% przypadków sobie poradzę więc chyba źle nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Składaku, składaczku, skladaczyno.

Po pierwsze - po aferze widać, że się starasz.

Po drugie - nic innego nie jest wielką przeszkodą do awansu.

Jestem na Tak. Po awansie i tak pilnowałbym Cię, więc ewentualnie wrócisz na stanowisko Helpera. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

[align=center]Ten post generuje się automatycznie.

[/align]

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie

[align=justify]Serdecznie gratulujemy, w niedługim czasie zostaną nadane rangi w grze, na forum oraz discordzie.

Życzymy owocnej dalszej współpracy! :)

[/align]

Z poważaniem

Administracja EastCore.eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...