Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

Hubertoos

Była Ekipa
 • Liczba zawartości

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Hubertoos w dniu 2 Września 2020

Użytkownicy przyznają Hubertoos punkty reputacji!

Reputacja

8 Neutralny

O Hubertoos

 • Tytuł
  team żwirek
 • Urodziny 14.05.2004

Metody kontaktu

 • Minecraft
  Hubertoos
 • Discord
  Hubertoos#0049

O graczu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nie jest tam sprecyzowane, jaki to ma być mute, ponieważ admin powinien to dostosować do "wielkości" tej reklamy i do tego czy miała negatywny wpływ na serwer. Według mnie powinni go od razu unmute'ować, ponieważ już swoje "odsiedział". Nie wiem z jakiej racji za takie coś dostał perma.
 2. Nie wiem o co chodzi Skladakowi z ortografią. Moim zdaniem i ortografia, i interpunkcja są na wysokim poziomie. Jeśli spędzisz trochę czasu na serwerze i zapoznasz się z nim trochę lepiej, to będę na tak. Nie martw się, podanie jest gites, tylko poznaj trochę serwer, po prostu na nim grając. Powodzenia!
 3. Hej! Postanowiłem zająć stanowisko w tej sprawie i dorzucić swoje 3 grosze. Moim zdaniem nie ma sensu wysyłać dziesiątek screenshotów potwierdzających to, że Skladak2018 łamał regulamin i zachowywał się nieprofesjonalnie, wystarczy spojrzeć na całokształt tej sprawy. Myślę, że Skladak nie "ogarnia" na tyle, żeby posiadać tak wysoką rangę. Nie potrafi za wiele, nie jest jakiś wybitny, nie wyróżnia się, a w dodatku zachowuje się niefachowo i łamie zasady. Osoba, która nie zrobiła za wiele, powinna chociaż dbać o przestrzeganie zasad, a Skladak tego nie robi. Sądzę, że Matis2341 j
 4. Zdjęcia się nie ładują, odświeżenie strony nie pomaga.
 5. Poradnik - jak wyłączyć scoreboard* Jest to bardzo proste, wystarczy wpisać prostą komendę na czacie. /scoreboard Jest to skrócona komenda, która pierwotnie wyglądała tak: /tm scoreboard toggle Obydwie te komendy działają. Aby z powrotem włączyć scoreboard wpisujemy jeszcze raz jedną z tych dwóch komend. scoreboard - tabelka po prawej stronie ekranu, widoczna na serwerze. Zawiera różne informacje na temat gracza i nie tylko.
 6. Chciałbym, żebyś wrócił. Do administracji: 1. Moglibyście go odbanować, bo często z nami gra (ze mną i Wollo), a my gramy na Hyp##### (nie podam całej nazwy żeby nie było reklamy), bo Felkowy nie może na EastCorze. Myślę, że będzie często tu grał. 2. On zdaje sobie sprawę z tego, co zrobił i wie, że to źle (tak jak napisał).
 7. W takim razie, jak strona spowalnia przeglądarkę, należy ją naprawić.
 8. To może nie klikaj odpowiedz 50 razy? Mi też się takie coś robi, niewątpliwie to błąd. (Nie klikałem 50 razy)
 9. Ja tam uważam, że trzeba było myśleć wcześniej co się robi, ale mogliby dać Ci szansę.
 10. Ciekawe, ciekawe. Hej Hubertoos to nie napisałeś :
 11. Między kolumnami "forma kary" i "czas wygaśnięcia" w piątym wierszu nie mieści się wszystko.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...