Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 18.12.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. tak/nie Moim zdaniem z ortografią nie masz problemów. Co do doświadczenia, to przecież każdy zawsze od czegoś zaczynał. Wydajesz się być dość ogarnięty Podziwiam to, że gdy byłeś podejrzewany o bycie czyimś multikontem, ani razu nie poniosło Cię i cały czas Twoje wypowiedzi były na dość wysokim poziomie (jak na te 12 lat). Ja bym się strasznie wkurzyła jakbym była w Twojej sytuacji 😉
  1 punkt
 2. A ja w dobie obecnej powtarzalności osób na funkcjach na naszym serwerze, wbrew zasadom i wymaganiom jestem na tak ;)
  1 punkt
 3. Nie wiem o co chodzi Skladakowi z ortografią. Moim zdaniem i ortografia, i interpunkcja są na wysokim poziomie. Jeśli spędzisz trochę czasu na serwerze i zapoznasz się z nim trochę lepiej, to będę na tak. Nie martw się, podanie jest gites, tylko poznaj trochę serwer, po prostu na nim grając. Powodzenia!
  1 punkt
 4. Podobnie do matisa, lecz się nie martw - po spędzeniu odpowiedniej ilości czasu na serwerze prawdopodobnie zmienię swój głos, rzecz jasna, na tak.
  1 punkt
 5. Ja jestem na nie, brak czasu na serwerze, brak doświadczenia (ale to można nadrobić), z ortografią cienko.
  1 punkt
 6. Podobnie do matisa. Powiedział bym że na tak, bardzo ładne podanie ale musisz mieć 50h na serwerze. Więc póki co jestem na nie.
  1 punkt
 7. Drogi Kacprze, minimalny czas spędzony na serwerze, aby dostać się do administracji to 50 godzin, więc na razie jestem na nie. Kiedy osiągniesz próg z wielką chęcią zmienię swój głos na tak. Mam nadzieję, że jeśli przejdziesz, nauczysz się różnych rzeczy (tak jak ja ^^). Pozdrawiam, matis.
  1 punkt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...