Skocz do zawartości
EastCore.eu - Forum

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Dzisiaj
 2. Na buda się chyba nadasz, co do moda to nwm
 3. siema ogólnie to trochę się musiałam zastanowić nad tą odpowiedzą ale ok. Jak już Notro napisał, wydaje mi się, że dawanie Ci rangi Moderatora byłoby nie w porządku wobec matisa, który na swoje stanowisko bardzo długo pracował. Nie jestem trochę też przekonana czy byłbyś w stanie wykonywać swoje obowiązki, gdyż jak sam mówiłeś - masz bardzo słaby komputer. Na przykład jak miałbyś być kierowcą tira nie mając prawa jazdy? Albo inaczej, jakbyś miał wchodzić na szczyt jakiejś góry w klapkach? Wydajesz się być dobrym kandydatem, wyglądasz na "ogarniętego", ale przez wyżej wspomn
 4. Wczoraj
 5. Podanie się fajnie czyta, jak mówisz zaczynasz grać, lecz myślę, że to byłoby naplucie w twarz matisowi, żeby jakiś random po napisaniu podania dostał moderatora xdd Znaczy no, moooze mógłbyś, ale myślę, że trzeba zacząć od Helpera. A i co do admina to jak to, przecież tylko Notro może nim być. Nie no, żart, ale raczej na razie moderatorem nie zostaniesz, a co dopiero administratorem. Ale to zobaczymy Edit: Ah, no ta, zapomniałem o ocenie: Tak, ale na Helpera
 6. Pamiętam, że chyba kiedyś miałeś małe problemy z ortografią (mogę się mylić), a teraz nie widzę, żebyś takie pisał. Na pewno na +. Budowniczego mamy, chyba drugiego nie potrzeba. Moderatora też mamy 1, ale chyba jeszcze jeden nie zaszkodzi. Mam z Tobą fajne wspomnienia, więc myślę, że będziemy się dogadywać. Na tak.
 7. Wiek: 17 lat Nick: Mr_Orafu Opowiedz coś o sobie: Witajcie, jestem Orafu a konkretniej Olaf i mam 17 lat. Pochodzę z woj. Mazowieckiego a interesuje się terrarystyka i gastronomią, tak jak większość lubię sobie od czasu do czasu pograć po mimo słabych warunków. Ranga na którą chcesz aplikować: Aplikuje na range budowniczy/moderator (jeśli dostanę sie na moderatora to z czasem chciałbym awansować na administratora). Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: Trudno mi to określić ponieważ z powodu nauczania zdalnego mam nie wiele czasu na wszystko. Do tego mam sprzęt do
 8. Ostatni tydzień
 9. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został zarchiwizowany. Jeżeli nie zgadzasz się z moją decyzją zachęcam do kontaktu ze mną na Prywatnej Wiadomości.
 10. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został zarchiwizowany. Jeżeli nie zgadzasz się z moją decyzją zachęcam do kontaktu ze mną na Prywatnej Wiadomości.
 11. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został zarchiwizowany. Jeżeli nie zgadzasz się z moją decyzją zachęcam do kontaktu ze mną na Prywatnej Wiadomości.
 12. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został zarchiwizowany. Jeżeli nie zgadzasz się z moją decyzją zachęcam do kontaktu ze mną na Prywatnej Wiadomości.
 13. @ Maqqsioxodchodzi z Administracji // Reaktywacja tematu
 14. Dzięki za porady i za wszystko.
 15. Po pierwsze zwiększ aktywność. Czuje, że te podanie pisałeś no nie wiem, z 10 minut? Jest bardzo krótkie, a w niektórych miejscach zrobiłeś literówki. Na razie tak/nie z przechyleniem na nie.
 16. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Tym razem byliśmy zmuszeni rozpatrzyć Twoje podanie negatywnie. Jednakże zachęcamy do dalszych prób!
 17. no siema. W ostatnim podaniu napisałam, że wparowujesz pośrodku konfliktów z 'XD'. Niezaprzeczalnym faktem jest, że nie robisz już tego. Problem w tym, że się prawie w ogóle nie odzywasz na Discordzie. Z czego widzę, aktywność na Discordzie zerowa, a na temat mc się nie będę wypowiadać, bo jestem tam bardzo rzadko. Twoja ostatnia wiadomość na dc jest z 1 stycznia, czyli sprzed 2 tygodni 😐 Z całym szacunkiem, ale z interpunkcją masz problemy (nie będę się przyczepiać do ortografii, bo widzę tylko jeden błąd - każdemu się może zdarzyć). Momentami czuję, jakbym czytała podanie pierwszok
 18. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został zarchiwizowany. Jeżeli nie zgadzasz się z moją decyzją zachęcam do kontaktu ze mną na Prywatnej Wiadomości.
 19. Wiek: 13 Nick: rater10030 Kontakt Discord: rater10030#9207 Opowiedz coś o sobie: jestem Rater, inni co mnie bardziej znają to wiedza jak sie nazywam, jestem Rafał mieszkam na Podkarpaciu lupie psy i kotu gram duzo w mc lubie chodzić na basen nienawidze szkoły zdalne są fajne heh mam brata oraz 2 siostry. Ranga na którą chcesz aplikować: Helper Ile czasu dziennie możesz poświęcać na serwer?: 3h lub wiecej Czas spędzony na serwerze: na oko całość to pewnie około 100h Jaka jest twoja znajomość komend potrzebnych na tym stanowisku?: 8/10 Czy posiadasz jaki
 20. https://imgur.com/a/Tn3yiKB Możliwe, że coś jeszcze znajdę później.
 21. Witam, niniejszym składam wniosek o wyciszenie Gracza Skladak2018, gdyż ma on negatywny wpływ na panującą na Serwerze atmosferę. Owy Użytkownik obraża Administrację Serwera cyt. 'gupole' oraz przez pewien czas miał na swoim statusie umieszczony tekst cyt. 'nób i matiz to gupole' https://imgur.com/a/w94lndv Tworzy dyskusję na kanale ogólnym, pyta się 'kto uważa, że obecna edycja to będzie crap?' , co może odrzucać nowych Użytkowników, którzy chcieli zagrać na Serwerze. Sądzę, iż jego działania mimo, że nie są piekielnie szkodliwe dla Serwera, mogą odstraszać potencjalnych Grac
 22. Wcześniejsza
 23. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Tym razem byliśmy zmuszeni rozpatrzyć Twoje podanie negatywnie. Jednakże zachęcamy do dalszych prób!
 24. proponuje zamknac albo cos z tym zrobic
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...